Інвестиції

ОСТ-ЭНЕРГО інвестує в нерухомість.
ОСТ-ЕНЕРГО інвестує будівництво Гранд Бурже, — перший житловий комплекс в Київській області з власним ТРЦ.

Комплекси пропонують своїм жителям всі сучасні зручності, що відповідають європейським стандартам.

До них відносяться: новітні технології та системи, вентильований фасад, утеплення мінеральною ватою, потужна система безпеки і контроль доступу, підземний паркінг з ліфтом.
Відчуття зручності не залишає жителів і за межами квартири, для цього приділено багато уваги до прекрасного ландшафтного дизайну і забезпечено територію прекрасними місцями для сімейних прогулянок і відпочинку з друзями.

У нас завжди в пріоритеті — вибір кращого варіанту проектного рішення. Оптимізація архітектурного рішення виходячи з особливостей територіального розташування.
  Наше будівництво абсолютно законно. Воно не скасується, а не перенесеться або щось ще. Ми всі дозвільні документи на руках і надаємо їх на вимогу.

Комплекс ГРАНЖ БУРЖЕ: не виходячи з дому, Ви зможете потрапити в кінотеатр, супермаркет, фітнес центр з двома басейнами і ігровий дитячий центр. Тут Ваша дитина ніколи не буде сидіти у планшета. Інноваційні дитячі майданчики, спортивні майданчики і закриті охоронювані дворики змусять Ваших малюків відірватися від гаджетів.