СПЕЦОДЯГ


Компанія ОСТ-Енерго з 2015 року під Торговою Маркою JB, займається виробництвом і реалізацією спеціалізованого одягу. Перші кроки Торгова марка JB робила на ринку одягу для кінного спорту, який сьогодні успішно продається в Україні і РФ. З 2019 року підписано контракт на поставку колекції бренду в Америку.

У 2018 році якісна продукція Торгової Марки JB була помічена керівництвом німецької компанії Matrapac ГмбХ які надихнувшись побаченим, запропонували розмістити замовлення на розробку і виробництво спецодягу з фірмовим стилем для співробітників свого нафтохімічного виробництва в Україні. Пропозиція була прийнята.

Тому до основного напряму виробництва — одягу для кінного спорту, додалася лінія з розробки та виробництва костюмів спецодягу для підприємств з високими ризиками і засобами захисту. Із застосуванням спец технологій необхідних в нафтоперерабній галузі.

Висока якість продукції та доступна вартість дозволили ТМ JB в тому ж році виграти перші тендера з пошиття спецодягу для таких лідерів нафтогазовидобувної галузі України як компанії «Burisma». А з 2019 року партії виробів JB почала закуповувати компанія «Гео Альянс» і багато інших українських виробничих компаній.

Тканини, які використовуються JB для широкого кола спеціалізованих завдань в рамках розробки колекцій, за прямими контрактами закуповуються у світових лідерів з виробництва високотехнологічних і високоінтелектуальних тканин і утеплювачів. Таких як:

Рівень технологічності цих виробників можна уявити на прикладі того, що деякі зразки тканини здатні змінювати колір при підвищенні тиску у людини.

А утеплювачі нового покоління Тинсулейт і Холлософт з високим ступенем захисту від холоду, є ультралегкі, вологостійкість, не підтримують горіння і при цьому повністю відновлюють форму після багаторазового прання.

Всі тканини сертифіковані і проходять по всім ГОСТам адже від робочого одягу залежить не тільки комфорт, але і безпека працівників.

Спецодяг ТМ JB призначений для роботи в різних температурних умовах, з горючими або хімічними речовинами, володіє надійною фурнітурою, відрізняється якістю швів, бездоганністю крою, комфортністю в експлуатації і всіма іншими невід’ємними якостями, якими повинна володіти спецодяг.

Для компаній та підприємств дизайнерами ТМ JB розробляється індивідуальний корпоративний стиль спецодягу.
Наші клієнти:


Ми створили і провели випробування матеріалів, які забезпечують захист від високих температур, вогню та полум’я, порізів, хімічних речовин, твердих сухих частинок, свинцю, аерозолів.

При цьому ми продовжуємо розвивати інновації.

Наша компанія може знайти рішення для будь-якого завдання в будь-якій галузі: нафтогазовій, автомобільній, хімічній.


ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ: