Корпоративна політика

КУЛЬТУРА

В основі корпоративної культури ОСТ-ЕНЕРГО лежать цінності компанії: чесність, лідерство, взаємоповага і довіра, менталітет переможця і відповідального власника.

Напрями та завдання розвитку корпоративної культури визначаються стратегією компанії і викликами, з якими стикається нафтова галузь.

ЦІННОСТІ «ОСТ-ЭНЕРГО»

БЕЗПЕКА І ТУРБОТА ПРО ЕКОЛОГІЇ. Наш пріоритет — безпека людини, навколишнього середовища і майна Компанії.

ЧЕСНІСТЬ. Ми відкриті і чесні по відношенню один до одного, Компанії, нашим партнерам, конкурентам і суспільству. Наші слова не розходяться з ділом.

ЛІДЕРСТВО. Ми виявляємо ініціативу і прагнемо бути кращими у всьому, що робимо; ми ставимо перед собою амбітні цілі і несемо особисту відповідальність за результат.

МЕНТАЛІТЕТ ПЕРЕМОЖЦЯ. Ми позитивні і віримо в успіх, не боїмося труднощів і розвиваємо компетенції для ефективного вирішення масштабних завдань.

МЕНТАЛІТЕТ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ВЛАСНИКА. Ми дбайливо ставимося до активів і ресурсів Компанії, піклуємося про збереження і примноження.

ВЗАЄМОПОВАГА ТА ДОВІРА. Ми поважаємо себе і інших, вирішуємо складні завдання разом, довіряючи професіоналізму один одного, і допомагаємо колегам бути успішними.